poniedziałek, 20 maja 2013

"DOPÓKI WALCZYSZ, JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ"

Zastanów się, o ile dalej w życiu mógłbyś dojść, gdyby nie Twój największy przeciwnik, czujesz jak codziennie depcze Ci po piętach?  wiesz  kim on jest ?
To TY. TWOJE LĘKI, WĄTPLIWOŚCI, KOMPLEKSY. Zastanawiałeś się kiedyś, ile razy w życiu rezygnowałeś, bo? No właśnie, bo co?
 Bo Twój najukochańszy umysł, chciał Ci w mówić "to w ogóle nie ma sensu, po co ja to robię." "inni nic nie robią i lepiej na tym wychodzą" chcesz dalej słyszeć, a może "nie dam rady, jestem tak słaba, przecież ja sobie nie poradzę" "k..... nie no, on wygra, jest lepszy ode mnie, słyszałaś ile trenuje, ile się przygotowywał, co ja tu w ogóle robię"  Ile razy słyszałaś, jak twój umysł szepcze Ci do ucha, a może nie szepcze, ale krzyczy tak głośno, że, nie potrafisz złapać oddechu? To Twoja podświadomość, codziennie próbuję manipulować Tobą, chce Tobą rządzić! To właśnie ona podsuwa obawy, wymówki. Chcesz, aby robiła z Tobą, co zechcę??? Czy może spróbujesz, to zmienić i być w końcu kierownikiem w swoim życiu!!
Wiesz kto naprawdę w  wygrywa życiu nie jedną walkę?
Wygrywa nie ten, który ma dużo siły, talentu, potencjału, pieniędzy i czego tam chcesz...... sam / sama sobie dopowiedz. Wygrywa ten który jest najwytrwalszy, zdeterminowany, w dążeniu do celu i  NAPRAWDĘ WIERZY W SIEBIE. Jeśli zakładasz " a może uda się, no jakoś spróbuje ". Od razu Ci mówię, nigdy nie osiągniesz, tego, co naprawdę pragniesz. Jeśli TY SAM NIE WIERZYSZ W SIEBIE, TO KTO UWIERZY, ŻE TO CO ROBISZ MA SENS. 
Dam Ci przykład mam do sprzedania np. narty, ale jakie ten narty są?  narty jak narty, no nie wiem, jeżdżą będziesz chciała/ chciał je kupić!!!
A jak powiem Ci mam do sprzedania, najlepsze narty na świecie, normalnie taki promień skrętu, wygrałam na nich zawody, przynoszą mi szczęście, taki power w nich miałam......
No więc, które wybierasz?
Sam widzisz, to co robisz z przekonaniem  inni dostrzegą. Pasja i wiara w siebie, będzie promieniować i zarażać wszystkich w około.
A co do wytrwałości. Myślisz, że ludzie nie wątpią? Każdy każdego dnia wątpi, ale tylko wytrwali dochodzą do celu. Słuchasz wywiadów? co zazwyczaj w nich  można usłyszeć od sportowców. Oprócz dziękuje..... i długa kolejka. Który olimpijczyk, kiedykolwiek powiedział, ile razy wątpił, upadał, każdego dnia zmagał się z samym sobą. Kto udzielając wywiadu mówi o hektolitrach potu wylanego, na treningach? Znasz takiego? Każdy z zewnątrz widzi medal, ale nie dostrzega tego, co za nim idzie, jedynie sportowiec, wie ile poświęceń  kosztował. Zapewniam Cię, każdy ma dzień, kiedy już nie ma siły i ma wszystkiego dość. Wygrywa ten, który pomimo, bólu, przeciwności losu, codziennie wstaje, nie poddaje się i walczy. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!!
Każdy dzień daje nam szanse na walkę i to jest najpiękniejsze w życiu, więc nie zmarnuj tego!!!!

3 komentarze:

  1. Zabójcza treść posta. Daje dużo do myślenia.. co jest rzeczą dobrą ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. każdy człowiek ma górę przed sobą, ale to czy na nią wyjdzie i będzie mógł podziwiać piękne widoki - zależy od niego, jego zapału i chęci..

    OdpowiedzUsuń
  3. o tak bardzo często sobie to mówię, podczas biegu

    OdpowiedzUsuń